Siemanko!
Nazywam się Janek i jestem właścicielem Creo Space'a!

Creo Space to firma, która zaczęła swoją fascynującą podróż w świecie internetu w 2020 roku pod nazwą ,,Studio Kredka". Dzisiaj Studio Kredka spełniła swoją rolę i jest zastąpiona Creospace'em.

Programowaniem i budowaniem stron internetowych zajmuję się od szesćiu lat. Jednak dalej przy każdym zleceniu uczę się czegoś nowego.

Uważam, że studia w życiu człowieka są czymś ważnym. Od lipca 2023 roku jestem absolwentem CM UMK w Bydgoszczy. Ukończyłem magisterium z analityki medycznej. Jestem także studentem czwartego roku Informatyki na UKW w Bydgoszczy.

kredka
biale logo

Moje umiejętności

HTML CSS jS jQuery PHP MySql C C ++ WCAG 2.1 Dostępność cyfrowa Deklaracja dostępności - dostępność cyfrowa JSON WORDPRESS - development GA4 SEO/SEM REST LINUX NGINX APACHE2 EXIM4 SPAMASSASIN MARIA DB CRON IPTABLES SMB VPN CISCO WIRTUALIZACJA SYSTEMÓW SMB

Umiejętnosci, które rozwijam

Python Ai Sieci neuronowe Sieci neuronowe w hematologii Yolov5 / Yolov7 CCNA CERT

Rzeczy, które mnie interesują

Fotografia - pracuje na aparatach SONY oraz DJI Informatyka Analityka medyczna - Hematologia Zastosowanie AI w medycynie Oprogramowanie medyczne Dostępność cyfrowa dla osób niepełnosprawnych KABELKI i SERWERKI - tak mówi moja dziewczyna, ale to prawda Co to za sztuka skręcić 3 kabelki ;)

Języki

Angielski 4/5 Polski NATIVE

Wykształcenie

Magister Analityki Medycznej - CM UMK w Bydgoszczy - lipiec 2023
Inżynier Informatyki - UKW w Bydgoszczy - 4/4 lata

Analityka medyczna da się lubić - serio.

Szczególnie wtedy, kiedy pracuje się z fajnymi ludźmi. Na szczęście trafiłem kiedyś na dr hab. Artura Słomkę, prof. UMK, który jest świetny w hematologii. Aktualnie pracujemy razem nad różnymi artykułami udowadniającymi, że informatyka jest w medycynie bardzo potrzebna. Wiemy, że sieci neuronowe są niezwykle przydatne w przyspieszaniu diagnostyki hematologicznej. Przecież człowiek jest wolniejszy niż hiper-komputer.

Na razie ciężko pracujemy, jednak gdy tylko pokażą się efekty naszej pracy, na dole pojawi się link do szczegółów.

Zdjęcie z pokazu ognia

Podziałajmy
razem

Napisz do mnie!

Ja jestem bezpośrednim kontaktem w firmie. Chcę pomóc Ci w realizacji Twoich celów online. Nie wahaj się skontaktować ze mną w sprawie projektów, pytań lub wszelkich innych kwestii związanych z Creo Space.

Kontakt
Zdjęcie z pokazu ognia